KONST / Litografier / Färglitografi 9985768
nr 998 5768
Färglitografi
Rolf Stenberg, Anka, signerad, -92 mm: 37x27
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 november 2015
kl 20:45:56
200 kr